SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs për ADOBE PREMIERE etj.
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
133997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofertat tona për llojet e kurseve i gjeni në webfaqen www.kursperdizajn.com  ndërsa për regjistrim tel. 044 180 081 Viber/WhatsApp

ÇKA OFROJMË NE?
Kursi për dizajn grafik ofron trajnime normale (120 min në javë), intensive (240 min në javë) dhe superintensive (480 min në javë) për ADOBE PREMIERE. Trajnimi që ne ju ofrojmë, ju parapërgatitë që të jeni sa më kreativë gjatë përdorimit të ADOBER PREMIER-it, që nga prerja e montimi i xhirimeve të ndryshme e deri te krijimi i efektet speciale që ky softuer u mundëson që të përgatitni produktin sa më cilësor. Do të njihni me gamën e mënyrave të ndryshme të montimit dhe realizimit të një produkti reklamues apo filmik sa me cilësi të lartë e kualitet koherent.

DIZAJNI, SHTYPI DHE VIDEO
Ju do të aftësoheni me metodat më moderne të redaktimit të videos përmes montazhit, postprodhimit dhe reklamave televizive. Ju do të jeni të aftë të krijoni efekte speciale të animacionit dhe të videos. Ju gjithashtu do të praktikoni edhe punën në programin e zërimit. Të gjitha këto do t'i punoni me programet softuerike ADOBE PREMIEREA dhe ADOBE AFTER EFFECTS, COOL EDIT PRO etj.
Në këtë program do të mësoni gjithçka për dizajnin e ambalazhit, për dizajnin e materialeve të shtypura e promovuese, si logo, posterë, billbordë, pajisje të ndryshme reklamuese, aplikacionin e dizajnit të tekstilit, parapërgatitjen për shtyp, faqosjen, dizajnin e identitetit të korporatave, broshura dhe përgatitjen grafike të librit, të gazetave e të revistave të shtypura e digjitale. Programi ynë ju ofron aftësimin bazik në programet ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE INDESIGN, CORELDRAW X7, QUARKXPRESS dhe programe të tjera grafike të popullarizuara.

LOKACIONI DHE ORARI
Jemi me zyrë afër objektit të AAK-së në Prishtinë (jemi një hyrje afër ordinances Medica afër Super Vivës). Kursi zhvillohet zakonisht të marteve, mërkureve, të enjteve dhe të premten në Prishtinë ndërsa të shtunën në Ferizaj (afër NLB Bankes ne rr. e Gjilanit pikërisht në objektin e mobilerisë “Frashëri center” që gjendet në rrugën e Tiranës). Orari bëhet sipas marrëveshjes me ju për llojin e kursit që zgjidhni. Kurset në Prishtinë fillojnë prej orës 15:00 dhe 17:00 me mundësi ndryshimi ndërsa në Ferizaj nga 12:00 dhe 14:00 poashtu me mundësi ndryshimi.
Informata rreth publikuesit
Kurs
Prishtinë
044180081
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »