SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Qen Rottweiler American 100%.
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
ID e produktit :
134073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet: Qen rottweiler american 100%.Mosha: 10 muajshe.Gjinia: Femer.*ps: Qen shume i bukur,i degjueshem,i zgjuar dhe shume i mir per ruajtje territori. Arsyeja: Shitet per arsye territori.Kontaktoni: 0699808942 ose viber.Faleminderit!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhuliano
Amsterdam, Netherlands
0699808942
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »