SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fustan elegant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
ID e produktit :
134134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fustan elegant, per evente festive dhe mbremje mature.
Madhesi : S (small) size

I veshur vetem dy here. I pastruar ne pastrim kimik.
Asnje defekt.

Cmimi: 150 euro
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
044 313 174
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »