SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Urgjent Bicikleta Nakamura XC Summit Perfekte
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
ID e produktit :
134171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent bicikleten me keto info dhe me keto foto

Frenimi me jav
Amortizeri Rock shock me bllokad ne timon perfekt i mir
2 Gumat e reja shum te rujtne punon shum mir

Muni mem thirr tel viber whatsap dhe ne fb kurdo qe keni mundsi

Boj edhe ndrrim me naj bicikull qe eshte me Dy Amortizera shtoj edhe pare.
Informata rreth publikuesit
Arijanit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »