SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZA
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
ID e produktit :
134188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Syzat Emporio Armani nga Italia, syzat jane antirefleks por sipas nevojes mund ti ndrrohet xhami, jane shume pak te perdorura, jane blere 170 euro dhe shiten vetem per 70 Euro per shkak se nuk po me nevoiten.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044901000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »