SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prity Kamin WD W29/Numri kontaktues: 044 830 839/QMIM I VOLITSHEM
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
ID e produktit :
134212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prity Kamin WD W29

WD W29

Kamin për nxemje dhe ngrohje qëndrore

Pesha: 183 kg

Fuqia:29+8=37kw

Dimensionet:65x55x115cm

Cmimi; 400 euro

Numri kontaktues: 044 830 839
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
049728102
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »