SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Tableti
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '16
ID e produktit :
134255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Tableti Havit Tableti ka 1GB RAM , osht 10 inq Tableti posedon paketimin origjinal se bashku me t'gjitha paisjet percjellse Vrejtje:Tableti ka te qara ne erkan mirpo nuk dallohen pothuajse fare , si dhe nuk pengojn qe te jet funksional

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Atdhetar
Drenas
049-488-610
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »