SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Inçizimin e rrjetit te kanalizimit me TV-Kamera EKO CLEAN SHPK
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
ID e produktit :
134276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndërmarrja “ EKO CLEAN “ SH.P.K me seli në Prishtinë është ndërmarrje e regjistruar dhe e specializuar për pastrimin dhe debllokimin e rrjetit te kanalizimeve dhe te ujësjellësve ne tërë Kosovën.
Në kuadër të veprimtarisë se vet “EKO CLEAN” SH.P.K kryen shërbimet në Vijim:
Në ambiente të jashtme
• Inçizimin e rrjetit te kanalizimit me TV-Kamera
• Debllokimin e kanalizimeve
• Sanimin e defekteve te rrjetit te kanalizimit
• Shpërlarjen dhe pastrimin e rrjetit te kanalizimit
Në ambiente te brendshme
• Inçizimin e rrjetit te kanalizimit dhe ujësjellësit me Kamera digjitale
• Instalimet e brendshme te ujit dhe kanalizimit në kuzhina
• Pastrimin dhe deblokimin e banjove
• Analizimin,verifikimin dhe sanimin e defekteve në brendësi të gypave të profileve te ndryshme .
Kur do që keni nevojë na kontaktoni ne këta numra telefoni:
+377 (0) 45 70 20 70
+386 (0) 49 40 34 40
Informata rreth publikuesit
Ekoeko
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »