SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet lavamani komplet me dollap dhe pasqyre
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
ID e produktit :
134299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet lavamani komplet me dollap dhe pasqyre e paperdorur e posabler gabimisht ka kushtuar 110 euro shitet per 75 euro per viber. +46766501052

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albion
Prishtinë
049201510
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »