SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Floke ( extension hair )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
ID e produktit :
134360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Floke origjinale nga Amerika.

Dy pale floke bashke, shume te trasha, natyrale dhe te gjata deri ne 45-50 cm.
Asnjehere te ngjyrosura ose te perdorura.

Cmimi: 120 Euro
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
044 313 174
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »