SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtrat dy katshe, për fëmijët
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
ID e produktit :
134378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtrati dy katsh, bashk me jogi dhe fijokë të ruajtur - prodhimi të Llesnës.

Dimenzionet:
Lartsija : 1,75m
Gjerësia: 0,96m
Gjatësia: 2,05mGjindet në Qendër të Prishtinës.
Viber + tel : +377 44 806 590
Informata rreth publikuesit
Bylent
Prishtinë
+37744806590
Hajdar Dushi Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »