SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5S 32GB Silver
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
ID e produktit :
134386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iPhone 5S 32GB Silver ngjendje shum tmir pune po ashtu edhe estetike ...Telefoni vjen me adapter...Qmimi i diskutushem per ma shum info kontakt viber dhe whatsapp : +37745619102...
Informata rreth publikuesit
Lavdrim
Gjilan
045 619 102
iFix [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »