SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 4s
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
ID e produktit :
134399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Iphone 4s 8 gb i ruajtur ne gjendje trregullt nr i telefonit ne viber dhe whattsapp
049 489 882
Informata rreth publikuesit
Mersad
049489882
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »