SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet qen Pitbull
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
ID e produktit :
134422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin e racës Pitbull.
Gjinia: Femer
Mosha: 1 vjet e 2 muaj
Posedon librezen me te gjitha vaksinat e kryera.
Eshte jo agresive dhe shume e shoqerueshme.

Kontakt: 045 342 881Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbër
Gjakovë
044960996
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »