SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesh patika për futboll
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '16
ID e produktit :
134498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes patika originale nr. 45.5 për futboll të markës norvegjeze Nomis. Janë 100% lëkurë të përshtatshme për teren të thatë dhe të lagësht.Çmimi 40 euro.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arian
Pristina
049296595
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »