SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gopro Hero 4 Silver + 3 Bateri me mbushesh
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
ID e produktit :
134514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Gopro 4 Silver LCD me accessories / aksesore dhe 3 Bateria extra me mbushes. Nuk beje ndrime

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
+37745100595
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »