SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Palma
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
ID e produktit :
134541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Palma me gjatesi mbi 3m. E mbjellur ne vitin 2010 dhe e rritur ne nje kopesht ne Prishtine.
Informata rreth publikuesit
guri
Prishtinë
044168643
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »