SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini bar
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
ID e produktit :
134545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mobilije antike, punim druri 100 % e blere ne Itali, Firence.
Eshte mobilje e cila eshte trasheguar brez pas te brezi dhe qe daton rreth viteve 1900 eshte ne gjendje shum te mire.
Informata rreth publikuesit
ardi
Prizren
355688345344
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »