SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
No Clean - Kolofon 20G Per Lehtesim Te Pikjes
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:45
ID e produktit :
134568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
No Clean - Kolofon 20G Per Lehtesim Te Pikjes
Kodi i produktit: 3361241

Me këtë kolofon special mundsohet pikja e chip-ave pa problem që shmang bashkimin e këmbëve të IC´s, jep shkëlqim dhe nuk ka nevojë pastrim të pllakës.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »