SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
USB Kabell Per IPHONE 5 Origjinal Philips
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
134571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
USB Kabell Per IPHONE 5 Origjinal Philips
Prodhuesi: Philips
Kodi i produktit: F155003

USB kabell per IPHONE 5 origjinal Philips

Perdoret per mbushje te baterise si dhe bartjen e informacioneve te IPHONE 5.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »