SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Samsung Galaxy J1 dhe core duos
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
134601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung J1 ne gjendje shume te mire, si dhe samsung Duos(me dy kartela) punon me dy kartelat
Per me shum info 00386 49 226 495 Viber & whats app
Informata rreth publikuesit
GS Miliona
Prishtinë
044911222
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »