SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kulet Lëkure
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:38
ID e produktit :
134610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kulet Lëkure e but per Meshkuj Ngjyra: Kaft dhe e Zez Dimensions: app.11.5cmx9.5cmx2.5cm Mob: 044 311 410 Viber: +37744311410

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
044311410
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »