SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Bicikllen Merida 2015 gati se e re
Çmimi fillestar :
€400.00
Ju kurseni :
€28.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€372.00 Çmimi rritet në €400.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor
ID e produktit :
134669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikllen shum pak e perdorur esht modeli 2015 me goma te holla dhe me disqe

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flakon
Ferizaj
+37744333008
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »