SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet iphone 4
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
ID e produktit :
134675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 4 i zi , i perdorur por ne gjendje shume te rregullt fizike dhe te mbrendshem !!!Postuar nëpërmjet celularit.
Nr.kontaktues +37744867884 +38649663972
Informata rreth publikuesit
Korab
Gjilan
044 867 884 , 049 663 972
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »