SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pistole Shpric me cev per AutoLarje, Origjinale made in Italy
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
ID e produktit :
134722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pistolja Shprici made in Italy bashk me cevin per Auto larje esht me Dizne te metalit dhe sistemi daljes se ujit nga e ngushta me presion shum te lart, ne te kunderten shkon tu e zgjeru me dor ne levizjen e majes se pistoles Pistolja esht nga metali prej te fortave dhe esht e let
Qmimi per pistolen dhe cevin I cilli esht afersisht 9 m metra

Max 60 grad C - 140 F
186 bar - 2700 PSI
25 L/min - 6.6GPM

Qmimi esht 65 euro I volitshem044240419
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044240419
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »