SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Çante per vegla pune
Çmimi :
€69.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
ID e produktit :
134742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çanta eshte robuste, e ka nje material te qendrueshem dhe eshte multifunksionale pasi qe mundeson qe perveq veglave te punes ne te te vendosen edhe dokumente te ndryshme. Ka 22 mbajtese prej gome ne te cilat mund te vendosen veglat e shum karakteristika te tjera.

Çanta i ka keto permasa : 420x150x250mm

Per me shum detaje me poshte gjeni tekstin ne gjuhen gjermane :

Robustes, strapazierfähiges Material aus Polytex, Größe: 420x150x250mm, Vortasche für Dokumente, verzinkte Stahlblechbodenwanne, 2 Metallschlösser, aufklappbare Vorderwand, 22 Gummibandschlaufen, 1 Werkzeugschlaufe, 1 Tasche an der Seiteninnenwand, ergonomischer Tragegriff, inkl. Tragegurt.Lieferung ohne Inhalt
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »