SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 4s
Çmimi fillestar :
€80.00
Ju kurseni :
€10.00 (13% zbritje)
Çmimi :
€70.00 Çmimi rritet në €80.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
ID e produktit :
134762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iphone 4s i zi 16 gb ne gjendje te rregullt full unlock , eshte i rujtshem dhe shum pak i perdorur
viber: +38649475421
Informata rreth publikuesit
Adnan
Bronx, New York
049475421
Bronx, New York [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »