SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SIMS - Marketing Agency
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
ID e produktit :
134780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne jemi një ekip i strategëve të biznesit dhe profesionistëve të marketingut. Qëllimi ynë është që të ndërtojmë markën tuaj dhe rritjen e biznesit tuaj.

Përvoja jonë thotë që ne punojmë në partneritet me klientët tanë për të arritur objektivat e tyre, duke sjellë së bashku disiplinat e duhura teknike dhe krijuese për të arritur rezultate të caktuara.

Kompania SIMS merret me zhvillimin e brendit, krijimin e kampanjave, krijimin e websajteve, marketingun online etj.

Mob: 044 639 880
Email: info@sims-ks.com
Informata rreth publikuesit
Shpat
Prishtinë
044639880
Bajram Kelmendi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »