SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tablet ST 9.7 inch && MP855-4GB
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '17
ID e produktit :
134789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Tablet-in ST me keto performanca:
madhesia :9.7 inch
Ram Memory: 1GB
CPU : 1.0 Ghz
Memory : 8 GB
Operating System: Android 4.2.2
shume i pershtatshem per lexim ..

gjithashtu shes edhe MP855 me 4GB memory
sherben per me ndegju muzike dhe ka adapterin e vet mbushes , origjinal nga Gjermania.

Te dyja keto bashke me nje cmim shume te volitshem ,gjithashtu beje ndrrim edhe me ndonje SmartPhone..

ju lutem vetem ata qe jane te interesuar me kontaktoni ...

viber:
+37745588203
Informata rreth publikuesit
Sami
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »