SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skija per femije
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
ID e produktit :
134791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pajisje te reja (3-4 here te pedrodura) per skiim. Perfshihen kepucet, shtagat si dhe skijat.
Skijat mund te zgjerohen ne disa numra te kembes dhe pesha e personit duhet te jete 20-45 kg.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
045550070
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »