SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojm 3 bashkbanuese
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
ID e produktit :
134823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te parku qytetit mbi albi market dhe ka kete renditje Salloni me kuzhin 2 Dhoma gjumiBanjoBallkon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Judita
Pristina
049678157
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »