SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6 silver 16gb
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
ID e produktit :
134853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 6 full unlocked silver 16gb i perdorur, shume i rujtun
telefoni vjen me ndegjuese dhe adapter origjinal te apple
ndrrim nuk bej
Informata rreth publikuesit
adnan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »