SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Baby Bullet
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '16
ID e produktit :
134899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes baby bullet ne gjendje shume te mire, shume pak e perdorur. Eshte ne paketimin e vet origjinal dhe shumica e pjeseve jane te papersorura, dhe ka te gjitha pjeset plus recetat se si me pergatit ushqimin per femijet tuaj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Antigona
049999050
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »