SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Planbiznes Online (Punoni nga shtepia)
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '16
ID e produktit :
134912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Deshironi qe nepermjet pc-s apo laptopit tuaj qe e keni ne shtepi te fitoni te holla? Atehere jeni ne vendin e duhur.Gjerat qe nevojiten ti posedoni:-Te keni nje laptop ose pc dhe nje tel dhe te dini sado pak ti perdorni.-Ta kuptoni sado pak gjuhen angleze.-Te jeni te gatshem te beni investime.-Te keni aftesi reaguese.Gjerat qe ne ju shpjegom msojm dhe aftesojm gjat shpjegimit te planbiznesit:-Ta kuptoni prej A deri ne Zh se qka eshte Google Adsense.-Ti kuptoni rregullat e Google Adsense.-Te dini te menagjoni llogarin tuaj.-Ta kuptoni metoden tone 100%.-Te dini te menagjoni gjerat e papritura.-Te keni sukses dhe te arrini fitime te knaqshme.-Te arrijm qe te ju bejm qe kjo metod te ju duket shum e leht dhe shum profitabile siq edhe eshte ne te vertet.-Te ju pregadisum qe te jeni me shum komunikues me njerz dhe qe te futeni me thell ne boten e biznesit online.-Te ju mbajm kurse per rreth 2 jave e nese eshte e nevojshme edhe meshum ne menyre qe te realizohen gjerat e lartpermendura.Kontakti: labinot.official@gmail.comOse +37744972402 (+ Viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
37744972402
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »