SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes rroba të përdorura dhe të reja
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:21
ID e produktit :
134921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes rroba të përdorura dhe të reja.Përfshihen çizme për femra.Janë për sezonin dimëror.Poashtu edhe këpuca për fëmijë.Qanta për femra dhe qanta shkollore,etj.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erion
Prishtinë
044274772
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »