SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet karroca me auto ulese
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '16
ID e produktit :
134968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet karroca me autoulese ne gjendje shume te mire si dhe shume e pershtatshme qe nga momenti i lindjes autoulesja vendoset ne karroc si dhe posedon shtresen per mbulimin e kembeve gjat dimirit per me shume mund ta shihni ne linkun ne vijim;
www.youtube.com/watch?v=kHviEN3xh60 
Cmimi 250
Informata rreth publikuesit
Tina
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »