SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten tri stufa termoakumuluese
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
ID e produktit :
134991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten tri stufa termoakumuluese te markes magnohrom te Kraleves.Jane ne gjendje te mire dhe kane fuqine 4kw.Cmimi jipet per nje stufe te trijat jane me lire komplet
Informata rreth publikuesit
enver
Prishtinë
te qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »