SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4s
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
ID e produktit :
135002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 4s shum pak i perdorur pa asnje gervishje ne gjendje te mire me foli(glass) dhe fotroll.
Viber:+38649886721
Informata rreth publikuesit
Emir
049256663
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »