SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto TAXI- ALI KRASNIQI
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '16
ID e produktit :
135007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Taxi me pronar Ali Krasniqi nga Malisheva, bën bartjen e udhëtarëve në çdo kohë dhe në çdo destinacion, duke përfshirë edhe udhëtimet në Shqipëri, Maqedoni, Mal të Zi dhe Serbi, si dhe anasjelltas, duke ofruar kushtet më konfore të udhëtimit.
Poashtu, bëjmë përcjelljen dhe pritjen e udhëtarëve në aeroportet e Prishtinës, Tiranës, Shkupit, Podgoricës dhe Beogradit.
Pranojmë thirrjet dhe aranzhimet në çdo kohë, përgjatë 24 orëve.

Ju lutem, na kontaktoni në numrat:
045 420 969
049 471 490

Udhëtim të mbarë dhe të sigurtë me TAXI – Ali Krasniqi!!!
Informata rreth publikuesit
Shpalle
Prishtinë
044693564
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »