SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten mobiljet /trepezari ushqimi dhe komode/
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '17
ID e produktit :
135032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Tavoline ushqimi me 6 karriga dhe Komodine qe jane prodhim i njejte /drru gdhenje /. Te ruajtura dhe ne gjendje te mire . !!!!!! Shiko fotot e postuara..... !!!!!!
Cmimi per Tavoline + 6 karriga eshte 1300 euro nderaq per Komodine 400 euro.
Tel. kontatues: 044 292392 / viber: =37744292392
Informata rreth publikuesit
perparim
Bregu i diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »