SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet invertari komplet per restaurant dhe kafeteri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
ID e produktit :
135111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet invertari pothuaj se i ri shum pak i perdorun kualitet te larte Gjithesej19 karriga te brendshem3 karriga ekskluzive13 tavolina te mbrendshem 15m separe shume te bukuraShanku6 tavolina per terase20 karriga per terase per me shume shikoni fotot

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berkant
Prishtinë
049702005
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »