SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart Watch me sim cart vetem 35 euro
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '17
ID e produktit :
135161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart Watch ⌚️ #cmimi vetem 35 euro - Transporti Gratis - Ora e menqur posedon:

- Vend per sim kart vala ipko zmobile etj
- thirrje dhe dergim sms
- Vend per memory card - Bluetooth, mundesi lidhje me telefon iphone dhe android
- Pranimi i mesazheve, thirrjeve dhe kontakteve përmes Bluetooth
- Kamerë, mp3, vocie recorder
- Anti lost app
- Mundesi lidhje 2g me sim card

Porosit: +37745204208
Pagesa: pas pranimit te produktit

Pakic dhe shumic
Informata rreth publikuesit
Hoverboard
045204208
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »