SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 7 dhe Iphone 7 plus nga Gjermania
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
ID e produktit :
135171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 7 dhe 7 PLUS te importuar nga gjermania sipas porosis 32,128 dhe 256 giga , Iphonat vin ne fund te vikendit te dielen dhe jan ne kuti te pa perdorur te ri, me 1 vit garancion nga Apple ne tere Evropen per qmimet dhe ma shum na kontaktoni ne numer te telefonit si dhe ne viber/whattsap , faleminderit Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
044432900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »