SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apliko per USA Green Card Lottery
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
ID e produktit :
135178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
USA Green Card Lottery si cdo vit edhe tani ka filluar me pranimin e aplikacioneve per Green Card. Te drejte aplikimi kane te gjithe personat nga cilido shtet i botes. Per kete vit afati i aplikimit eshte nga 4 Tetor deri me 7 Nentor 2016 dhe behet online. Agjencioni jone ben aplikimin per te gjithe te interesuarit per nje pagese 15 Euro (individuale) dhe 20 Euro (familjare). Pasaporten ose leternjoftimin duhet ta keni me vete gjate aplikimit si dhe dy foto (specifikat ua tregojm pasi te vini). Ne menyre qe gjasat te jene me te medha qe ju te perzgjidheni, ateher preferohet qe aplikimi te behet ne javet e para. Per cdo informate shtese, ju lutem drejtohuni tek zyret tona ne rrugen Zenel Hajdini tek shkolla e gjuheve te huaja "APP" ne Ferizaj si dhe ne numrin e tel: 045/435-040.
Informata rreth publikuesit
APP
Ferizaj
+37745435040
Rruga Zenel Hajdini [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »