SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6 16GB
Çmimi :
€339.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
ID e produktit :
135193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 6 16GB i perdorun per arsye se jam i interesuar me e ble 7shin , telefoni punon perfekt vjen me adapter folie te xhamit fatroll dhe degjuese nuk ka asnje defekt ne te per kontakt na shkruani ne viber +37744334766 ose telefono ne +38649451929Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Hereq
044334766 049334766 049451929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »