SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Biciklet Pegasus e importuar nga Gjermania
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
ID e produktit :
135228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikleten Pegasus 29 frenat me disk dhe ulje e importuar nga Gjermania e re, shum e pershtatshme dhe ne gjendje perfekte per me shum kontakto 044 119664
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
044432900
Sallabaje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »