SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje ne Shitje
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
ID e produktit :
135231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Garnitura "GALERY 3+2+1+tabure+tavoline me xham dhe fioka anash e cila i eshte kombinuar garnitures ndersa 3 ulesi dhe 2 ulesi hapen per fjetje dhe shum te pershtatshem per gjum, garnitures i bashkangjitet edhe llusteri, per personin qe e blen komplet garnituren me cmimin shum te volitshem prej vetem 750 €.

+38649237876 viber text mesazhe.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
+38649237876
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »