SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bicikleten Altero nga Gjermania
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
ID e produktit :
135232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikleten Altero e importuar nga gjermania esht e re frenat me disk dhe me ulje per me shum kontakt 044 119 664
Informata rreth publikuesit
Dardan
Prishtinë
044432900
Sallabaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »