SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5 16gb full unlock
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '16
ID e produktit :
135236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 5s ne gjendje teper te mir punon shum mir dhe i rujtun.+37744268264
Informata rreth publikuesit
Xhiti
Gjilan
044268264
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »