SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung note 4 edge 32gb full modeli(F)
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
ID e produktit :
135240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet samsung note 4 32gb edge ne gjendje teper te mir i perdoren dhe pa asnje vrejtePostuar nëpërmjet celularit.+37744268264
Informata rreth publikuesit
Xhiti
Gjilan
044268264
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »